Welcome to EverybodyWiki ! Sign in or create an account to improve, watchlist or create an article, a company page or a bio (yours ?)...


Compte Twitter EverybodyWiki Follow us on https://twitter.com/EverybodyWiki !




Future Talents

Uit EverybodyWiki Bios & Wiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Future Talents (tot voor kort bekend als talent van de toekomst) is een internationale culinaire wedstrijd die elk jaar wordt gehouden in Vianen, Nederland.

Deze wedstrijd is een initiatief van Koppert Cress, Miele, Food Inspiration en 20 kwaliteitsleveranciers van de professionele gastronomie. Doel is het stimuleren van jonge talenten in de horeca, waardoor kwaliteit en continuïteit in de gastronomie wordt gewaarborgd.

De eerste editie werd gehouden in 2011 met enkel Nederlandse scholen. Vanaf 2015 nam de eerste buitenlandse school deel, het ging om de Belgische Hotelschool Ter Duinen te Koksijde. Vanaf 2016 begonnen ook Franse, Engelse, Italiaanse scholen zich in te schrijven.

In 2018 werd ook beslist dat de buitenlandse scholen altijd bij inschrijving een finale ticket kregen, voor de Nederlandse deelnemers is er nog altijd een voorronde.

Edities en winnaars[bewerken]

In 2011 vond de eerste editie plaats van Future Talents enkel voor de keuken teams. Vanaf 2012 werd de wedstrijd voor zaalteams ook opengesteld.

2011[bewerken]

enkel keukenteams
  1. Cas Spijkers Academie Boxmeer (Deelnemers: Boris Bassa, Tom Lamers en Ollie Schuiling)
  2. ROC Deltion Zwolle (Deelnemers: Raymond Plat, Gerard Jan Weideman en Tim Horst)
  3. Sterklas ROC Amsterdam (Deelnemers: Dinja van Rooijen, Jaap Volman en Zoë Lensen)

2012[bewerken]

Keuken
  1. Rooi Pannen Eindhoven (Deelnemers: Danny van Herk, Rob Bruggink en Niels van der Heijden)
Zaal
  1. ROC Leiden (Deelnemers: Kristie Davidis en Christine Bos)

2013[bewerken]

Keuken
  1. Sterklas ROC Amsterdam (Deelnemers: Edwin Sanders, Rob Bongaerts en Thijs van Lierop)
  2. Deltion College (Deelnemers: Pim Veen, Gert van der Heijden en Merwin de Lange)
  3. Cas Spijkers Academie Boxmeer (Deelnemers: Bouke jan van der Veen, Giovanni de Goede en Frank Bakkenes)
Zaal
  1. Rijn Ijssel Vakschool Wageningen (Deelnemers: John Deibergen en Dominique Verhaaf)
  2. Drenthe College (Deelnemers: Lilian Klooster en Sonne Lijkedijk
  3. Rooi Pannen Eindhoven (Deelnemers: Maxim van Lieshout en Levy Wijgergangs

2014[bewerken]

Keuken
  1. Rooi Pannen Eindhoven (Deelnemers: Koen van den Hurk, Martijn van de Wetering en Gijs van Gils)
Zaal
  1. Rijn Ijssel Vakschool Wageningen (Deelnemers: John Deibergen en Dominique Verhaaf)

2015[bewerken]

Keuken
  1. Rooi Pannen Eindhoven (Deelnemers: Matthijs Schenkels, Bert van Gennip en Danny van Herk)
  2. Cas Spijkers Academie Twente (Deelnemers: Bart Lammersen, Mark Plagge en Davy Roord)
  3. Cas Spijkers Academie Boxmeer (Deelnemers: Yornie van Dijk, Dominic van den Bongard en Ruben van Helvert)
Zaal
  1. Sterklas Amsterdam (Deelnemers: Melvin Verwaal en Barry Kleijne)
  2. ROC van Amsterdam (Deelnemers: Melanie Hoogland en Bo Dekker)
  3. ROC Friese Poort (Deelnemers: Djoko Wisena en Jean-Louis Duboux)

2016[bewerken]

Keuken
  1. CAS Spijkers Academie Breda (Deelnemers: Niels van Zijl, Jimmy van Nierop en Yori Gerritsen)
  2. Sterklas ROC van Amsterdam (Deelnemers: Jelle Horst, Bart Koolen, en Jules Wiringa)
  3. Cas Spijkers Academie Boxmeer (Deelnemers: Ruben van Helvert, Joep van Boheemen en Dominic van den Bongard)
Zaal
  1. Sterklas ROC van Amsterdam (Deelnemers: Melvin Alards en Barry Kleijne)
  2. Hotelschool Ter Duinen Koksijde (Deelnemers: Jan Kerckhofs en Cyril Vermeulen)
  3. Deltion College (Tim Wellenberg en Joyce Rietman)

2017[bewerken]

Keuken
  1. ROC Nova College (Deelnemers: Michael Pols, Eddie Meijboom en Dennis Botschuyver)
  2. CAS Spijkers Academie Boxmeer (Deelnemers: Randy Woltman, Stan van Lieshout en Melvin Zandsteeg)
  3. Cas Spijkers Academie Twente (Deelnemers: Davy Roord, Sebastiaan Pals en Jercy Frans)
Zaal
  1. Hotelschool Ter Duinen Koksijde (Deelnemers: Anna Victor en Vincent Pharazijn)
  2. ROC Amsterdam (Deelnemers: Daisy Krop, Kirsten van Roekel)
  3. Cingel College (Deelnemers: Lamar Voskluilen en Johnny de Gelder)

2018[bewerken]

Keuken
  1. Cas Spijkers Academie Breda (Deelnemers: Lars Brandwijk, Jesse Goyvaerts en Seni Batta)
  2. Sterklas ROC Amsterdam (Deelnemers: Tolunay Yüksel, Jason de Haan en Mike Klaassen)
  3. Cas Spijkers Academie Nijmegen (Deelnemers: Thomas Val, Chiem Roijen en Aäron Eussen)
Zaal
  1. Sterklas ROC Amsterdam (Deelnemers: Kirsten van Roekel en Daisy Krop)
  2. Hotelschool Ter Duinen Koksijde (Deelnemers: Bo de Haes en Vincent Pharazijn)
  3. Deltion College Zwolle (Deelnemers: Idse Slager en Fleur Holterman)
Extra prijzen

Sinds de editie van 2018 worden er door de sponsors ook extra prijzen voorzien, een overzicht van de winnaars.

  • Beste Visgerecht gewonnen door Deltion College Zwolle
  • Beste Vleesgerecht gewonnen door Rooi Pannen Eindhoven
  • Beste Aziatisch getinte gerecht gewonnen door University of West London
  • Beste Wijn/Spijs combinatie gewonnen door Albeda College Maassluis
  • Beste Hospitality gewonnen door University of West London

Juryleden[bewerken]

Alle team werden beoordeeld door chefs en mensen uit het zaalwezen uit Nederland.

Keukenjury 2018
  • Jacob-Jan Boerma (Restaurant De Leest ***)
  • Erik van Loo (Restaurant Parkheuvel **)
  • Onno Kokmeijer (Restaurant Ciel Bleu **)
  • Dick Middelweerd (Restaurant De Treeswijkhoeve **)
Zaaljury 2018
  • Petro Kools (Restaurant DaVinci *)
  • Nadine Mögling(Restaurant Bij Jef *)
  • Cindy Borger (Restaurant De Groene Lantaarn **)
  • Milo Berlijn (Hospitality ambassadeur)
  • Joey de Kruijf (Hotel en Restaurant Central Park)


Dit artikel "Future Talents" is uit Wikipedia. De lijst van zijn auteurs is te zien in zijn historische   en/of op de pagina Edithistory:Future Talents.